Twoje wyniki wyszukiwania

Wirtualne spacery

Wirtualne spacery

Każdy, kto choć raz wyznaczył sobie cel „sprzedam mieszkanie” wie, że nie jest to łatwe zadanie. Co ciekawe, równie trudne może być znalezienie lokalu do wynajęcia, kawalerki czy nawet działki na sprzedaż. Frustrujące jest oglądanie pokoi, które zupełnie inaczej wyglądały na zdjęciach. Aby szybko i sprawnie kupić lub sprzedać dowolne lokum, warto skorzystać z pomocy firmy takiej, jak nasze biuro nieruchomości. Działamy w Elblągu i okolicach, oferując wysokiej jakości usługi, w tym m.in. nowoczesne wirtualne spacery.

Pomożemy Ci znaleźć własny kąt!

Poszukiwanie lokalu na sprzedaż to wspaniała przygoda, w której chętnie Wam towarzyszymy. Jednym klientom marzy się niewielka kawalerka w centrum miasta, inni liczą, że znajdą tanie mieszkania, w otaczających Elbląg miejscowościach lub piękny dom na przedmieściach. Good Deal to nowoczesna agencja świadcząca usługi pośrednictwa w handlu nieruchomościami, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Szukanie lokalu na sprzedaż bez wychodzenia z domu!

Droga do znalezienia np. idealnego mieszkania do wynajęcia często zaczyna się od trafienia na interesującą ofertę na stronie internetowej. Potem trzeba lokum obejrzeć. Klienci korzystający z usług naszego biura nieruchomości mogą zapomnieć o związanym z taką wizytą staniem w korkach, czy też rozczarowaniem wynikającym z różnicy między stanem faktycznym pomieszczeń a fotografiami. Dzięki innowacyjnemu wirtualnemu spacerowi każdy może rozejrzeć się po mieszkaniu oraz domu na sprzedaż lub na wynajem siedząc wygodnie w swoim fotelu.

Wirtualny spacer – jak to działa?

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, agencja nieruchomości Good Deal stale poszerza swoją ofertę. Lokale, w których sprzedaży lub wynajmie pośredniczymy znajdujące się w Elblągu i jego okolicach, można obejrzeć online. Łatwy w obsłudze system sprawi, że za pomocą kilku ruchów myszką każdy będzie mógł zajrzeć w zakamarki zwiedzanego mieszkania lub domu. Swobodne obracanie kamery, oraz opcja zbliżania obrazu gwarantują wysoki stopień realizmu wirtualnego spaceru. Dzięki niemu można przyjrzeć się nawet najmniejszym detalom oglądanej nieruchomości. Jest to wygodna opcja także dla sprzedających. Stosując najnowocześniejszą technologię, mogą zapomnieć o ciągłym odpowiadaniu na pytania najemców oraz niekończących się wizytach zainteresowanych zakupem domu lub lokalu użytkowego.

Pomiary online 2D

Pomiary online 3D