naciśnij, aby przybliżyć
szukam...
Nie znaleziono wyników
open map
Widok Roadmap Satellite Hybrid Terrain Moja lokalizacja Pełny ekran Poprzednia Następna
Znajdź nieruchomość
Wyszukiwanie zaawansowane

0 PLN to 1 500 000 PLN

Dodatkowe parametry Balkon/Ogród/Parking/Centralne ogrzewanie
we found 0 results

Lokale na sprzedaż Elbląg

Jako doświadczona agencja nieruchomości z Elbląga Good Deal poszukuje dla swoich klientów najlepszych ofert na lokalnym rynku. Propozycje widoczne na stronie są adresowane do klientów prywatnych szukających nowego domu lub mieszkania, a także do przedsiębiorstw, które potrzebują siedziby firmy, magazynu czy powierzchni handlowej. Mamy też lokale użytkowe na sprzedaż i wynajem, które doskonale sprawdzą się jako biura lub sklepy. Wybierając nieruchomości do naszej oferty, uwzględniamy przede wszystkim lokalizację. W przypadku butików z odzieżą albo delikatesów najkorzystniej jest, gdy mieszczą się one przy głównych ulicach – deptakach i w pasażach, po których chętnie spacerują miejscowi mieszkańcy i turyści. Potencjalnymi klientami tych punktów będą też osoby pracujące w pobliskich biurach. Hale magazynowe i warsztaty powinny być położone raczej na obrzeżach i mieć duży parking dla klientów.

Sprzedaż
Spacer 3D
Sprzedane
Mieszkanie 3-pok. 52m2,ul.Wiejska
249 000 PLN
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 52m2 na parterze w budynku 4-ro piętrowym na Zawadzie w sąsiedztwie parku Modrzew [więcej]
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 52m2 na parterze w budynku 4-ro piętrowym na Zawadzie w sąsiedztwie parku Modrzew [więcej]
13 52.00 m2pełne info

Lokale użytkowe Elbląg

Polecamy lokale użytkowe na sprzedaż w centrum Elbląga oraz na osiedlach. Z reguły są one przystosowane do prowadzenia działalności m.in.:

  • handlowej,
  • gastronomicznej,
  • kosmetycznej,
  • fryzjerskiej,
  • medycznej (gabinet lekarski, stomatologiczny).

Podstawową zaletą każdej nieruchomości przeznaczonej na siedzibę firmy jest duże zaplecze, w którym bez trudu zmieszczą się pomieszczenia socjalne oraz magazyn.

Atrakcyjne położenie lokalu użytkowego szansą na rozwój firmy

Wybierając na sklep, kawiarnię czy restaurację lokal użytkowy w najlepszej lokalizacji w Elblągu, zwiększa się możliwości rozwoju. Otwierając punkt w dobrym miejscu, przedsiębiorcy mogą liczyć na to, że codziennie będzie zaglądać tam wielu klientów zainteresowanych ofertą. Położenie nieruchomości przy głównych szlakach komunikacyjnych, pieszych i samochodowych gwarantuje, że punkt sprzedaży będzie widoczny dla osób przemieszczających się tamtędy np. z domu do pracy. Jako agencja nieruchomości dbamy o to, aby każdy lokal dostępny w ofercie miał reprezentacyjną witrynę, w której można wyeksponować asortyment lub umieścić informacje na temat prowadzonej działalności.

Klienci naszego biura mogą skorzystać z innowacyjnego rozwiązania i odbyć wirtualny spacer w interesującej ich lokalizacji. Przygotowujemy bezpłatne wizualizacje 3D, dzięki którym każda osoba chcąca zapoznać się z rozkładem pomieszczeń i wielkością lokalu bez konieczności przyjazdu na miejsce, mogła rozejrzeć się po nim i ocenić, czy spełnia on jej oczekiwania. Na życzenie znajdziemy również budynki i inne obiekty przeznaczone na prowadzenie firmy poza Elblągiem.